Just wondering.
D Dig Dirkler Heisman Nov 20, 2015 2,963 10,846 0 Nov 18, 2016 #2 If you need to ask the price -- of anything -- then you're too f--king poor to have it in the first place. When did all the paupers decide to start cluttering up the Paddock?
If you need to ask the price -- of anything -- then you're too f--king poor to have it in the first place. When did all the paupers decide to start cluttering up the Paddock?
funKYcat75 Heisman Apr 10, 2008 32,417 41,023 112 Nov 18, 2016 #4 The price? The life of one of Mother Earth's creations, you murderer.
4 420grover All-American Mar 26, 2006 7,703 7,860 0 Nov 18, 2016 #5 About 100 per hour. Price goes up depending on your particular fetish. Reactions: Get Buckets
TortElvisII Heisman May 7, 2010 51,540 96,648 66 Nov 18, 2016 #9 80 Proof said: 3 dollars a pound and processing fees Click to expand... My price is more for rural areas that I know of. Urban areas are likely more expensive.
80 Proof said: 3 dollars a pound and processing fees Click to expand... My price is more for rural areas that I know of. Urban areas are likely more expensive.
D DSmith21 Heisman Mar 27, 2012 8,297 13,024 0 Nov 18, 2016 #10 A side of beef....I seem to recall a comedy routine about that. Reactions: mashburned
80 Proof Heisman Jan 3, 2003 64,681 51,588 113 Nov 18, 2016 #11 the nail at the foul line said: My price is more for rural areas that I know of. Urban areas are likely more expensive. Click to expand... I was getting over 4 per lb with processing last year. Beef has been dropping though, will probably be 2 per lb by April. Reactions: TortElvisII
the nail at the foul line said: My price is more for rural areas that I know of. Urban areas are likely more expensive. Click to expand... I was getting over 4 per lb with processing last year. Beef has been dropping though, will probably be 2 per lb by April.
U UKserialkiller Heisman Dec 13, 2009 34,297 54,801 0 Nov 18, 2016 #12 About $100 an hour. Reactions: 420grover
PuffyNips Heisman Nov 13, 2001 38,006 19,663 82 Nov 18, 2016 #13 Just ask drxman how much his lunch cost today, then divide by 2. You only want one side, right? Reactions: Get Buckets and JasonSpear
cawoodsct Heisman Apr 27, 2006 39,797 27,758 102 Nov 18, 2016 #14 $50 and some nachos. Reactions: JasonSpear, herodotus6 and TortElvisII
4 420grover All-American Mar 26, 2006 7,703 7,860 0 Nov 18, 2016 #15 Willy4UK said: About $100 an hour. Click to expand... We know what's up.